Referencje

Z pewnością zainteresują Państwa również referencje od zadowolonych klientów.


„Zawsze chciałam żeby moja kuchnia była miejscem ciepłym i wyjątkowym, choć niestety przez to, że mieszkam w niedużym mieszkaniu, kuchnia jest mała i niezbyt ustawna. Na szczęście polecono mi usługi firmy Dream a Design, która zaproponowała mi zupełnie nowe rozwiązania dotyczące aranżacji przestrzeni mojej kuchni. Teraz mogą się cieszyć naprawdę wygodną i wyjątkową kuchnią – gotowanie obiadów w takim otoczeniu zmieniło się w prawdziwą przyjemność”. Katarzyna z Krakowa

„W końcu zdecydowałam się na remont łazienki – była to trudna decyzja, bo wiedziałam, że wiąże się ze znacznymi kosztami. Na szczęście firma Dream Design zaproponowała mi efektowne i jednocześnie tanie rozwiązania, sam projekt łazienki też nie był drogi. Moja łazienka jest nareszcie oazą spokoju i miejscem wieczornego odpoczynku. Polecam usługi firmy projektowej Dream Design.” Anna F. sprzedawca

„Usługa niedroga a wysokiej jakości. Bardzo dobry kontakt z projektantem, cierpliwym, otwartym na zmiany i na moje propozycje. Polecam!” Andrzej B.

„Znajomi namówili mnie na skorzystanie z usługi zaprojektowania kuchni i łazienki przed wykonaniem remontu. Okazało się to świetnym pomysłem! Za niewielkie pieniądze uzyskałam wizualizację gotowych wnętrz – moich wnętrz! Pozostaje mi teraz dążyć do ich zrealizowania, a dzięki szczegółowemu kosztorysowi, wcale nie jest to trudne.” Karina G.

„Nie miałem wcześniej kontaktu z projektantami wnętrz, a na firmę Dream a Design trafiłem niejako przypadkiem. Był to jednak szczęśliwy zbieg okoliczności, ponieważ mój dom wygląda teraz tak, jak w marzeniach – sam nie poradziłbym sobie z wykonaniem takiego projektu”. Adam W.

„Gdybym wiedział wcześniej, że wykonanie projektu wnętrza domu przez profesjonalistów, przyniesie takie efekty nie wahałbym się. Niestety, zdecydowałem się dopiero przy remoncie kuchni – łazienkę i toaletę wykończyłem według własnego pomysłu. Tak czy inaczej – kuchnia jest niesamowita – nareszcie przestrzeń, w której czuję się swobodnie, wygodnie i która naprawdę robi wrażenie. A przecież to zwykła kuchnia! Bardzo polecam usługi firmy Dream a Design!” Bartek K.

„Zawsze przywiązywałam dużą wagę do urody miejsca, w którym żyję, ale po przeprowadzce do większego domu miałam problem by o to wszystko zadbać. Zdecydowałam się więc na skorzystanie z usług firmy Dream a design w zakresie wykonania projektu wnętrz domu. Firma wykonała projekt kuchni, łazienki, salonu i mojego domowego biura (sypialnię zostawiłam dla siebie). Jestem bardzo zadowolona – nie mogłam trafić lepiej!” Magda ze Strumienia

 „Myślałam, że zaprojektowanie gabinetu lekarskiego będzie sporym wyzwaniem dla firmy Dream a design, lecz stanęła ona na wysokości zadania. Gabinet jest jasny, przyjazny i bardzo funkcjonalny –firma zadbała o uwzględnienie bardzo wielu ważnych szczegółów. Dziękuję!” Barbara W.